DIY · Inspirations

DIY wishlist 2017

Tieto nápady alebo inšpirácie na rôzne DIY projekty nosím v hlave už dlhšie. Dúfam, že inšpirujem aj Vás, a pokiaľ niektorý z nich zrealizujete skôr, môžete mi napísať ako to dopadlo. 

1. Otoman – Ikea hack

Keď som prvýkrát zbadala tento Ikea hack na blogu mymelodrama.com, spomenula som si na zelený zamat, čo máme doma a ihneď som vedela, že ho musím mať. Zelená farba je tento rok navyše TOP . Všetko potrebné na výrobu mám už viac-menej pripravené, preto je tento fancy Otoman  absolútnou jednotkou na mojom wishliste.

diy-otoman
Source:mymelodydrama.com

2. Alston + Kasseby Ikeahack
–  návod na úžasný vitrínkový stolík. Alston jednoduchej konštrukcie bez koľajníc sa však už v Ikea nedá zohnať, takže vymyslím nejakú inú variantu. Napríklad vitrínkovú komodu.

3.Pletenie

K pleteniu som sa dostala vlastne náhodou, pozerala som sa u mamy v šitíčku po nejakých pekných látkach na vankúš a objavila som jej staré ihlice (neónovo žlté!) a vlnu. Fakt ale je, že až na pár vlnených chuchvalcov sa mi zatiaľ nič upliesť nepodarilo. New Year, new challenge.

4. Korková nástenka
O korkovom trende a potenciále pre interiéry som už na blogu písala. Zatiaľ si ale stále nie som istá či ísť do celokorkovej steny alebo iba detailov. Čo myslíte?

5. Vyskúšať čo najviac 5 min DIY 

Najnovšie Vám dám info o DIY nálepkách.

6. Čelo postele

7. DIY paletová záhradka

diy-herb-garden
Source:www.99pallets.com

8. “Sivá“ stena
Priznám sa, že mám dosť strach používať tmavšie farby v interiéri, obzvlášť, keď ide o tak veľkú plochu akou je stena. V roku 2017 by som sa však aspoň tejto fóbie rada zbavila a dopriala si na stene aspoň menší sivý akcent.

9. Naučiť sa variť normálne jedlo
Bude to znieť asi dosť hlúpo od 30ročnej ženy ale – neviem variť normálne jedlo. Je to trápne, ja viem, no zrejme som obeťou tejto doby.  Takže ak nechcem až do smrti striedať menu vajíčka s avokádom-snickers-smoothie, naučím sa variť a dovtedy aspoň budem variť to, čo viem. ( viem “uvariť” šalát a palacinky, tak to aby som si s tým učenímmoc nedávala načas)

10. Domček pre mačku
Toto DIY urobí Eme veľkú radosť a zároveň nebudem mať po izbe roztiahnuté krabice, ktoré je mi ľúto vyhodiť, keď vidím ako sa v nich rada hrá. Pre začiatok by som rada skúsila aspoň nejaký krabicový upgrade, napríklad tento úžasný od fancyseeingyouhere.com

diy-cat-house
Source:fancyseeingyouhere.com
Reklamy

4 myšlienky na “DIY wishlist 2017

 1. Tak, neuveríš, ale tým Ikea hack otomanom si sa mi práve trafila do niečoho podobného, o čom rozmýšľam pár dní, a nevedela som celkom ako na to:). Moja verzia by mala byť do predsiene, mala by fungovať ako lavička na obúvanie, čiže možno bude trocha menej posh, uvidím:).
  Je to skvelá inšpirácia, ďakujem!
  http://www.modnytucet.sk

  Like

 2. Haha, ta paleta vypadá moc dobře a s tím vařením si nic nedělej, dnes to lidí moc neumí a také je to o tom, jak si to doma nastavíte.

  Já osobně třeba také vařím více než přítelkyně. Ohromně mě to baví 🙂 vařím v podstatě od cca 15 🙂 dnes je mi 23 a minimálně polovinu týdne vařím pravidelně, podle času, školy a práce 🙂

  Jinak krásný blog. Budu rád, když navštívíš i ten můj: http://www.ekonarium.cz

  Měj se krásně,
  Matouš

  Like

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s