5 min DIY – “sveter” pre šálku

Kedy naposledy boli takéto mrazy si ani nepamätám. V tomto počasí viac ako inokedy ocením horúcu kávu, čaj, čokoládu alebo chai latte. Proste hocičo tekuté, z čoho sa parí. Problémom šálky horúceho nápoja je, že horúci nie je iba nápoj ale aj šálka. Popíjanie čaju v chňapkách tiež nie je optimálne riešenie. Ako si teda vychutnať šálku pariacej sa kávy a zimnú pohodu bez popálených prstov? Úplne jednoducho – oblečte svoju šálku do diy zimného svetra!

15943393_10209621813280691_174272051_o (1).jpg

Na výrobu budete potrebovať iba nožnice a zimnú ponožku. Použite ponožku bez páru – využijete tak nepotrebnú vec a dáte jej existencii nový zmysel. ( Voilá, recyklácia v praxi!)

15943223_10209621813240690_179225795_oČím huňatejšiu ponožku si vyberiete, tým roztomilejší efekt dosiahnete. Potom stačí odstrihnúť  vrch (vypratej) ponožky a navliecť ju na Vašu obľúbenú šálku. Ponožka sa na šálke natiahne, preto odstrihnite trochu kratšiu časť ako je výška šálky. Ak chcete zaodieť šálku s uškom, stačí vystrihnúť v približnom mieste uška asi centimetrový otvor (na šálke sa natiahne). A hotovo! Môžete si vychutnávať  Váš obľúbený zimný  nápoj pohodlne a štýlovo. Takýto oblečok na šálku je zároveň super DIY darčekom, ktorý nezaťaží peňaženku a nie je časovo náročný. Vo výsledku je ale praktický a dá sa úžasne personalizovať s tematickými ponožkami. Mačičkári ocenia svetríky s mačkou, narodeninový oslávenci číselné alebo napríklad tortové a ako vianočné darčeky zužitkujete všetky bezpárové  ponožky so Santa Clausmi a sobmi.

Celý tento diy projekt navyše nezaberie viac ako 5 minút, takže ho stihnete dokončiť kým sa Vám uvarí voda na čaj. 🙂

Reklamy

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s